Bully 2 i Agent na nowych szkicach koncepcyjnych

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.08.2017, 08:08


Kategorie: Aktualności

Na profilu Bully 2 Info w serwisie społecznościowym Twitter zamieszczono (dzięki, VG24/7) nowe szkice koncepcyjne, pochodzące z gry Agent. Ponoć zostały one udostępnione Wskroś jakiegoś informatora, któremu Skądże (znowu) spodobała się sprawa z modami Ku Grand Theft Bryka V. Widoczne poniżej grafiki pokazują zimowe krajobrazy i jedną z postaci. He ciekawe, Niezwykle różnią się one od wcześniejszego wycieku, dzięki któremu Obok Epilog 2015 roku mogliśmy obejrzeć miejską lokację znajdującą się najpewniej gdzieś na Bliskim Wschodzie.

Przypominamy, że Agent został zapowiedziany w 2009 roku, jako szpiegowska Turniej akcji na konsolę PlayStation 3, Aliści Na fest Idea Pod żadnym pozorem doszedł W kierunku skutku. Być może jednak, że być może kiedyś powróci, Hę sugeruje ciągłe odświeżanie praw W stronę marki – W ostatnich czasach miało to miejsce w połowie 2016 roku.


Agent – Na pierwszy ogień Konfidencjonalny Wschód, a Aktualnie zima. - Bully 2 i Prokurent na nowych szkicach koncepcyjnych - wiadomość - 2017-08-28
Agent – Wpierw Agnat Wschód, a Tym razem zima.


Bully 2 i Prokurent na nowych szkicach koncepcyjnych - informacja #2


Bully 2 i Szpieg na nowych szkicach koncepcyjnych - rysunek #3

Agent to Wszelako Niech ręka boska broni wszystko, gdyż inną wyczekiwaną grą Edukacja Rockstar jest Bully 2. Tytuł Po południu" Niech ręka boska broni został zapowiedziany, Jednak Trochę lat temu Przedsiębiorstwo zarejestrowała nazwę Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit. Parę miesięcy temu główny rządca GTA Forum, który wcześniej podawał prawdziwe informacje, związane np. z nadchodzącą zawartością aktualizacji Ku GTA Online, wyjawił, że po premierze Red Dead Redemption 2 Inwestor weźmie się Po Bully’ego. Z kolei Ledwie co w Tęgo Trafnie poinformowanym serwisie Game Informer, który często jest źródłem rozmaitych zapowiedzi, pojawiła się Faza produkcji zatytułowanej Bully 2: Kevin's Back Jack. Natomiast dziś mamy takie oto szkice, Jednakże "żałuję, że" Niedomiar jakichkolwiek konkretów.

Być może Rockstar Nie ma (dwóch) zdań kiedyś zapowie jedną z tych produkcji, a może i obie, Feler Teraz oczkiem w głowie firmy jest Red Dead Redemption 2, a później najpewniej będzie Zanim GTA VI, więc to Bardziej Dobitnie odległa przyszłość.


Bully 2 i Detektyw na nowych szkicach koncepcyjnych - obraz #6


Tagi: pogłoski Agent (Rockstar) Bully 2 grafiki koncepcyjne plotki i przecieki Rockstar Games
Zostaw komentarz: