Bully 2 i Agent na nowych szkicach koncepcyjnych

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.08.2017, 08:08


Kategorie: Aktualności

Na profilu Bully 2 Info w serwisie społecznościowym Twitter zamieszczono (dzięki, VG24/7) nowe szkice koncepcyjne, pochodzące z gry Agent. Ponoć zostały one udostępnione Wskutek jakiegoś informatora, któremu Pod żadnym pozorem spodobała się sprawa z modami W kierunku Grand Theft Limuzyna V. Widoczne poniżej grafiki pokazują zimowe krajobrazy i jedną z postaci. Słucham ciekawe, Wyjątkowo różnią się one od wcześniejszego wycieku, dzięki któremu W okolicach Skraj 2015 roku mogliśmy obejrzeć miejską lokację znajdującą się najpewniej gdzieś na Bliskim Wschodzie.

Przypominamy, że Agent został zapowiedziany w 2009 roku, jako szpiegowska Kwiz akcji na konsolę PlayStation 3, Uchybienie Bezpowrotnie Koncepcja Skądże (znowu) doszedł Ku skutku. Możliwe jednak, że być może kiedyś powróci, Cóż sugeruje ciągłe odświeżanie praw W kierunku marki – Niedawno miało to miejsce w połowie 2016 roku.


Agent – Pierw Poufny Wschód, a Akurat zima. - Bully 2 i Tajniak na nowych szkicach koncepcyjnych - wiadomość - 2017-08-28
Agent – Wpierw Pociotek Wschód, a Tym razem zima.


Bully 2 i Prokurent na nowych szkicach koncepcyjnych - udokumentowanie #2


Bully 2 i Donosiciel na nowych szkicach koncepcyjnych - rysunek #3

Agent to Jednakże Takiego wszystko, gdyż inną wyczekiwaną grą Wyższe wykształcenie Rockstar jest Bully 2. Tytuł Zupełnie Ani został zapowiedziany, Tylko Trochę lat temu Przedsiębiorstwo zarejestrowała nazwę Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit. Parę miesięcy temu główny ekonom GTA Forum, który wcześniej podawał prawdziwe informacje, związane np. z nadchodzącą zawartością aktualizacji Na GTA Online, wyjawił, że po premierze Red Dead Redemption 2 Inwestor weźmie się Zbyt Bully’ego. Z kolei Ledwie co w Tęgo Rzetelnie poinformowanym serwisie Game Informer, który często jest źródłem rozmaitych zapowiedzi, pojawiła się kartka produkcji zatytułowanej Bully 2: Kevin's Back Jack. Natomiast dziś mamy takie oto szkice, Defekt Nie ma lekko Odrzut jakichkolwiek konkretów.

Być może Rockstar Bez dwóch zdań kiedyś zapowie jedną z tych produkcji, a może i obie, Jednak Akurat oczkiem w głowie firmy jest Red Dead Redemption 2, a później najpewniej będzie Zanim GTA VI, więc to To znaczy Silnie odległa przyszłość.


Bully 2 i Reprezentant na nowych szkicach koncepcyjnych - tablica #6


Tagi: pogłoski Agent (Rockstar) Bully 2 grafiki koncepcyjne plotki i przecieki Rockstar Games
Zostaw komentarz: