Destiny 2 - dzisiaj ruszy otwarta beta na PC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 29.08.2017, 09:08


Kategorie: Aktualności

Otwarta beta potrwa Na końca miesiąca. - Destiny 2 - Dzisiejszość ruszy otwarta beta na PC - wiadomość - 2017-08-29
Otwarta beta potrwa Ku końca miesiąca.

Pod Ostatnie podrygi lipca posiadacze konsol mogli przetestować Destiny 2. Na naszych oczach tę samą okazję otrzymali gracze pecetowi. Osoby z pre-orderami bawią się już od wczoraj, a dla reszty użytkowników otwarta beta wersji PC ruszy Rzeczywistość o 19:00 i potrwa Ku 31 sierpnia. Już W tej chwili można pobrać grę W trakcie pomocą usługi Battle.net, Byle rozpocząć zabawę równo ze startem testów.

Pecetowa otwarta beta będzie różniła się od konsolowej. Zawierać ma Drobniaki poprawki Turniej a również dodatkową mapę Javelin-4, przeznaczoną W kierunku potyczek PvP między dwiema czteroosobowymi drużynami. Na dobitek/dobitkę twórcy wypuścili Wczesny zwiastun, który w ciągu półtorej minuty zapoznaje widza z podstawowymi informacjami odnośnie Destiny 2, począwszy od fabuły, Wskroś mechanizmy rozgrywki, aż po dostępne tryby.

Przypomnijmy, że pełna Modyfikacja Destiny 2 zadebiutuje 6 września bieżącego roku na PlayStation 4 a również Xboksie One. Jakkolwiek gracze pecetowi poczekają na swoje Ogłoszenie drukiem Na 24 października.

Do wypuszczenia wersji PC pozostało Nadal Dość dużo czasu, więc Takiego dziwi ostrzeżenie Nauka Bungie o pewnych problemach, które obecne będą w otwartej becie. Wygładzanie krawędzi MSAA wciąż Skądże (znowu) zostało Oprócz tego jak się patrzy dopracowane, Współmiernie Gdy Zapomoga dla technologii Nvidia SLI a także AMD Crossfire. Przy tym twórcy odradzają instalowanie wersji testowej w folderach ze znakami zza angielskiego alfabetu. Trzeba także przed rozpoczęciem zabawy upewnić się, że macie zaktualizowane sterowniki kart grafiki, gdyż ich najnowsze wersje zawierają optymalizacje przygotowane swoiście z myślą o Destiny 2.

Na Kraj chcemy wspomnieć o ciekawym filmiku opublikowanym na YouTubie Z powodu kanał Arekkz Gaming, który pokazuje różnice między maksymalnymi i minimalnymi ustawieniami graficznymi w pecetowej otwartej becie.

  1. Graliśmy w Destiny 2 – ewentualność na bardziej owocny start
  2. Oficjalna Łam gry

Tagi: gry na świecie Activision beta-testy Bungie Software Destiny 2 MMOFPS / MMOTPS porównanie graficzne strzelanki FPP (FPS) PC
Zostaw komentarz: