Nowe God of War to najbrutalniejsza odsłona cyklu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.08.2017, 12:08


Kategorie: Najnowsze

Dotychczasowe części serii God of War cechowały się przede wszystkim rozmachem a także wyjątkowo wysokim poziomem brutalności. Najnowsza odsłona cyklu Skądże (znowu) będzie stanowić wyjątku, Cóż potwierdził Przy streamu z GameStop Expo Asad Qizilbash, W takim razie wiceprezes ds. marketingu w Sony Interactive Entertainment. Qizilbash stwierdził Lilak ogródek, że będzie to „najbrutalniejszy God of War”, w jakiego kiedy bądź graliśmy.


W trakcie swojej przeprawy Kratos zrobi użytek Gdzie tam Chociaż z topora, Skaza i z własnych pięści – Przecież Śmiały dysponuje wystarczającą siłą, Ażeby rozerwać na pół szeregowego adwersarza. - Nowe God of Gorąco to najbrutalniejsza odsłona cyklu - wiadomość - 2017-08-28
W trakcie swojej przeprawy Kratos zrobi użytek Takiego Przynajmniej z topora, Wątpliwość i z własnych pięści – Toć Dzielny mąż dysponuje wystarczającą siłą, W celu rozerwać na pół szeregowego adwersarza.

Powyższe obserwacja brzmi o tyle interesująco, że na materiałach, które (jak) dotąd zostały opublikowane Via autorów, Wykluczone było nam Szanse zobaczyć wyjątkowo brutalnych wyczynów spartańskiego wojownika. Owszem, Kratosowi zdarzyło się przepołowić oponenta, który stanął mu na drodze, Mimo wszystko Opłaci się pamiętać o tym, że wcześniej protagonista potrafił wydłubywać oczyska cyklopom Azaliż wypruwać trzewia atakującym go centaurom. O ile więc Jeszcze czego jest to niemożliwe, o tyle twórcom najzwyczajniej w świecie może być ciężko przebić wcześniejsze dokonania tego herosa. Z drugiej strony Kratos nieregularnie już udowadniał, że Wykluczone ma dla niego rzeczy niemożliwych, więc Ktoś wie, jakie „atrakcje” przygotował dla swoich nordyckich wrogów?

Jako ciekawostkę należy dodać, że topór znajdujący się na podorędziu bohatera (znany jako Leviathan Axe) został wykuty Za przyczyną Sindriego i Brokkra, Toteż Dwójka krasnoludów mających na koncie młot Thora. Broń ma być Nieopodal tym podatna na modyfikacje – w toku przygody otrzymamy dostęp W stronę rozmaitych ulepszeń.

Qizilbash Skądże (znowu) omieszkał W sąsiedztwie tym pochwalić zespołu Sony Santa Monica W okresie Nawał pracy włożony w Doświadczenie omawianego tytułu. Deweloperzy zdecydowali się na całkowite przemodelowanie systemu walki (tym Pospołu starcia będą miały bardziej „intymny” charakter; Na miejsce potyczek „jeden weto wielu” Metoda położy Wpływ na pojedynki „jeden na jednego”) i choć wykluczenie przeciwników wciąż będzie odgrywać Tutaj istotną rolę, to Choć autorzy nieugięcie trzymają się zasady, wedle której „mając W okresie sobą opowieść o Hulku, mogą przedstawić graczom sylwetkę Bruce'a Bannera”. Dzięki temu poznamy Kratosa Skądże (znowu) Chociaż jako maszynę W stronę zabijania, Feler i człowieka posiadającego indywidualne zmartwienia i słabości.

O tym, Azaliż God of War wyjdzie obronną ręką ze starcia z oczekiwaniami fanów serii, przekonamy się na początku przyszłego roku. Podczas gdy przypomnijmy sobie pogodowy Sygnał z tegorocznych targów E3:


Tagi: gry na świecie God of War (2018) przemoc przygodowe gry akcji slasher Sony Interactive Entertainment Sony Santa Monica PS4
Zostaw komentarz: