Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (21-27 sierpnia 2017 r.)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.08.2017, 01:08


Kategorie: Aktualności

Jedna z płatnych kampanii w Gwincie opowie historię Meve. - Wyciąg tygodnia na polskim rynku gier (21-27 sierpnia 2017 r.) - wiadomość - 2017-08-28
Jedna z płatnych kampanii w Gwincie opowie historię Meve.

Witajcie w kolejnym wydaniu naszego cyklu podsumowującego to, Hę wydarzyło się na polskim rynku gier w minionym tygodniu.

Zapowiedzi wydawnicze

Phantom Doctrine - szpiegowska turówka nowym projektem warszawskiego CreativeForge Games

Mające na koncie gry Hard West a również Ancient Space warszawskie Laboratorium CreativeForge Games zapowiedziało grę Phantom Doctrine, Przeto szpiegowską turówkę, w której pokierujemy prywatną organizacją wywiadowczą walczącą z globalnym spiskiem.

Produkcja zmierza na pecety a także niesprecyzowane Poza tym konsole, a Przedstawienie ma nastąpić w przyszłym roku.

Ruiner - polska cyberpunkowa strzelanka zadebiutuje 26 września

Podczas targów gamescom polskie Laboratorium Reikon Games ogłosiło, że strzelanka Ruiner zadebiutuje 26 września tego roku. W tym dniu Dorobek trafi równocześnie na pecety a także konsole Xbox One i PlayStation 4. Takoż twórcy udostępnili Ekstranowoczesny Oznaka gry.

Gry z czasopism

CD-Action

Do kiosków trafił Ponowiony drapichrust magazynu CD-Action. Tygodnik kosztuje 15,99 zł i dołączono W kierunku niego pełne wersje gier:

  1. Assassin's Creed Rogue.
  2. Chaos on Deponia.

Pozostałe wieści

Gwint dostanie kampanię Indywidualnie z Meve

Studio CD Program RED ujawniło kampanię Wojna Krwi do Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej. Poznamy w niej historię Meve, Wobec tego wojowniczej królowej Lyrii i Rivii, która zmuszona zostanie Ku obrony przed obcą inwazją.

Kampania ukaże się W dalszym ciągu w tym roku i będzie płatna. Więcej na O Jezu Kwestia możecie dowiedzieć się z naszej zapowiedzi:

  1. Widzieliśmy kampanię w grze Gwint – Antagonizm krwi, Tedy Wiedźmin w 2D

Wydawnictwo Techland prezentuje odmienione God's Trigger

O God's Trigger, Znakiem tego grze akcji krakowskiego Edukacja One More Level od dłuższego czasu było cicho. W ciągu gamescomu okazało się, że twórcy nawiązali współpracę z wydawnictwem Techland i wprowadzili Na swojego projektu duże zmiany.

Rozgrywka prezentuje się lepiej, a grafika została Zdecydowanie podrasowana. Dodano także Aparat kooperacyjny, a W miejsce znanego z pierwszej wersji księdza w roli głównych bohaterów obsadzono zbuntowanego anioła i uciekinierkę z piekła.

God’s Trigger zmierza na pecety i konsole PlayStation 4 a również Xbox One. Tytuł ma zadebiutować na początku 2018 roku.

My Memory of Us – Świeży zwiastun

Z kolei polskie Pracownia Juggler Games z okazji targów wypuściło Najnowszej generacji Forszpan My Memory of Us. Zainteresowanym projektem polecamy zapoznanie się z nasza najnowszą zapowiedzią:

  1. Widzieliśmy polskie My Memory of Us – Valiant Hearts ma godnego następcę

Sniper: Ghost Warrior 3 – Forszpan dodatku Sabotage

Inny zwiastun, który mogliśmy obejrzeć Za gamescomu, pochodził z dodatku Sabotage Ku strzelanki Sniper: Ghost Warrior 3.

DLC przeznaczone będzie dla pojedynczego gracza i opowie historię sprzed wydarzeń z podstawowej wersji gry. Ekspansja trafi W kierunku sprzedaży 6 września, w wersjach na pecety plus konsole Xbox One i PlayStation 4.

Sprzedaż pism komputerowych w maju 2017 roku. CD-Action na czele, powierzchowny Mikroprocesor żegna się z rynkiem


Źródło: Wirtualnemedia.pl - Wyciąg tygodnia na polskim rynku gier (21-27 sierpnia 2017 r.) - wiadomość - 2017-08-28
Źródło: Wirtualnemedia.pl

Poznaliśmy wyniki sprzedaży magazynów branżowych W okresie maj tego roku. Liderem Przeciętnie okazało się CD-Action, które rozeszło się w 62 634 egzemplarzach, Wobec tego o 7,86% mniej niż w piątym miesiącu 2016 roku

Na ostatniej pozycji uplasował się Kość z wynikiem 8 379 egzemplarzy (spadek sprzedaży o 1.86%). Był to Docelowy liczba tego magazynu.


Źródło: Wirtualnemedia.pl - Bilans tygodnia na polskim rynku gier (21-27 sierpnia 2017 r.) - wiadomość - 2017-08-28
Źródło: Wirtualnemedia.pl

Ciekawe linki

  1. Premiery gier w Polsce (21-27 sierpnia 2017)
  2. Oficjalna Przedstawienie gry F1 2017
  3. Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( 26-27 sierpnia

Tagi: gry w Polsce CD-Action gamescom 2017 Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier prasa trailery (gry)
Zostaw komentarz: